Strona Główna
10.10.2017
W dniu 10.10.2017 roku...
W dniu 10.10.2017 roku na terenie Hali Sportowej 10.Warszawskiego Pułku Samochodowego odbyły się Mistrzostwa Garnizonu Warszawa oraz zawody o "Puchar Dowództwa Garnizonu Warszawa" w wyciskaniu sztangi leżąc. Do zawodów przystąpiły drużyny jednostek będących w podporządkowaniu Dowódcy Garnizonu Warszawa. W klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Garnizonu Warszawa oraz w zawodach o "Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa" I miejsce zajął st.szer. Andrzej Grzybek; II miejsce zajął st.szer. Karol Olbryś (obydwoje z 10.Pułku Samochodowego), natomiast III miejsce zajął ppor. Piotr Czerwiński z Pułku Ochrony. W klasyfikacji zespołowej I miejsce zajął 10.Pułk Samochodowy; II miejsce zajęł 15.Brygada Wsparcia Dowodzenia, natomiast III miejsce zajęła drużyna z 10.Pułku Dowodzenia. Najlepszym gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów w rozwoju kultury fizycznej.